Prices for One-to-One Lessons

1 to 10 hours

$ 10 Per Hour
  • Face to face Skype classes
  • Homework
  • Learning materials

11 to 30 hours

Most Popular!
$ 9 Per Hour
  • Face to face Skype classes
  • Homework
  • Learning materials

31+ hours

$ 8 Per Hour
  • Face to face Skype classes
  • Homework
  • Learning materials

Prices for Small Group Lessons

1 to 10 hours

$ 8 Per Hour
  • Face to face Skype classes
  • Homework
  • Learning materials

11 to 30 hours

Most Popular!
$ 7 Per Hour
  • Face to face Skype classes
  • Homework
  • Learning materials

31+ hours

$ 6 Per Hour
  • Face to face Skype classes
  • Homework
  • Learning materials

Have questions? Contact us!